Walne zgromadzenie sprawozdawczo-wyborcze informacja

Komunikaty | 2021-10-25 | Publikujący: Koło nr 34 "EKO" Siedlce

walne zgomadzenie

W dniu 18 października 2021r. odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Koła PZW EKO 34 w Siedlcach. Zebranie zostało otwarte o godz. 17:15 w II terminie. Zgodnie ze Statutem  PZW zostały przeprowadzone wybory do komisji mandatowej, wyborczej, skrutacyjnej, uchwał i wniosków.  Pod nadzorem wyłonionych komisji  powołano Prezesa Koła, członków Zarządu Koła oraz organów Statutowych Koła. Przedstawiono sprawozdania z działalności poszczególnych organów Koła za minione lata i jednogłośnie je zatwierdzono. Udzielono absolutorium ustępującemu Zarządowi Koła.  W wyniku przeprowadzonych wyborów kol. Karol Borys został ponownie wybrany na Prezesa naszego koła na kolejne 4 lata. Do składu członków zarządu koła  wybrano  również Krzysztofa Kozaka,  Piotra Miałkowskiego, Marzenę Michałowską, Karola Zielińskiego, Roberta Złocha .  Gratulujemy wyboru  nowego (starego)  Zarządu naszego Koła oraz życzymy 100% satysfakcji  w realizacji zadań statutowych Związku.  Podczas kolejnej kadencji życzymy również wytrwałości  w promowaniu wędkarstwa, rekreacji, sportu wędkarskiego, użytkowaniu i ochrony wód, działania na rzecz ochrony przyrody, edukacji  i kształtowaniu etyki wędkarskiej oraz upowszechnianiu wiedzy o warunkach ochrony i połowu ryb wśród wędkarzy i młodzieży wędkarskiej.