Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Wyniki Spławikowych Mistrzostw koła PZW nr 22

W niedzielę 1 kwietnia 2012r. na zbiorniku "ŁAZIENKI" rozegrane zostały spławikowe mistrzostwa koła PZW nr 22. Ranek przywitał nas wietrzną aurą i bardzo niskim ciśnieniem (982 hpa), które nie zwiastowało dobrych wyników. Do rywalizacji stanęło trzynastu zawodników naszego koła - wszystkim bez wyjątku należą się wielkie brawa za wytrwałość. Zawodnicy najpierw  zmagali się z wyjątkowo kapryśnymi rybami, silnym wiatrem, za chwilę z deszczem, potem z gradem, innym razem padał tak gęsty śnieg że ledwie było widać spławik, a po kwadransie wychodziło słońce i tak w koło... Co niektórym na stanowiska wpływały wścibskie kaczki, które bezczelnie nurkowały w zanętę i wyjadając ją płoszyły ryby. Rozegrano dwie trzygodzinne tury.

Kilka słów o łowionych rybach: jak widać po wynikach ryb było bardzo mało, brania bardzo delikatne. W drugiej turze były 2 stanowiska zerowe, co na tym zbiorniku się nie zdarza. Punkty dawały głównie płocie różnej wielkości nawet do 200g, sporadycznie ktoś złowił linka lub jazia. Tradycyjnie ryby zgrupowały się w płytszej części zbiornika.

Pierwszą turę wygrał Andrzej Rudnik, który na otwierającym stanowisku złowił 1580g przed Krzysztofem Laskowskim 1560g i Markiem Żubrem 720g. W drugiej turze najlepszy był Krzysztof Laskowski 2540g przed Bogusławem Krorzeniewskim 1330g i Sylwestrem Dawidziukiem 1180g.

Mistrzem koła na 2012r został Krzysztof Laskowski. Łowcą największej ryby zawodów był Sylwester Dawidziuk - lin 250g.

Szczegółowe wyniki w załączniku natomiast pełna fotorelacja niebawem.

 

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • ruan Data dodania: 9 lat temu Oceń: -12 + / -

    Rozwiń
  • Rechnio-Kołodziej Beata Data dodania: 9 lat temu Oceń: 18 + / -

    Wszystkim Kolegom gratuluję, bez względu na lokatę:)