Zawody Spławikowe o Puchar Prezesa - komunikat

Kapitanat Sportowy Okręgu organizuje 07 kwietnia 2019 roku na Zalewie w Węgrowie Zawody Spławikowe o Puchar Prezesa.

Zawody zaliczane są do klasyfikacji Kadry Okręgu i "Wędkarz Roku 2019" i zostaną rozegrane w klasyfikacji indywidualnej oraz drużynowej. W zawodach mogą uczestniczyć koła i kluby wędkarskie. Zawody rozegrane zostaną w trzech sektorach w jednej turze.

Zgłoszenia trzyosobowych imienne drużyn bądź też zawodników indywidualnych, na załączonej karcie zgłoszenia, proszę przesyłać na adres mailowy: sport@pzw.siedlce.pl. Zgłoszenia będą przyjmowane w nieprzekraczalnym terminie do 04.04.2019 roku do godziny 14.00.

Opłata startowa w wysokości 50,00 zł od zawodnika. Organizator zapewnia posiłek i napoje. Dojazd we własnym zakresie.

W załączeniu komunikat i program zawodów oraz karta zgłoszenia.

Pliki do pobrania

• Komunikat i program zawodów