Spinningowe Mistrzostwa Koła PZW nr 34 "EKO" w Siedlcach - Wyniki

Karol Zieliński

W dniu 21 września nad jeziorem „ROŚ” odbyły się Spiningowe Mistrzostwa Koła PZW nr 34 „EKO” w Siedlcach.

Do rywalizacji przystąpiło 29 zawodników, którzy o świcie zameldowali się nad urokliwym jeziorem.

Cały dzień poszukiwań oraz wprowadzaniu zmian w doborze przynęt, sposobie prowdzenia, zmianie miejścówek przyniósł efekty w postaci pięknych okoni i okazałych szczupaków złowionych w słońcu sobotniego przedpołudni.

Po zaciętej walce dosłownie o kilka puntków na pierwszym miejscu uplasował się Paweł Wiktorowski. Zaraz za nim na podium stanął Robert Dyńka. Trzecie zaszczytne miejsce wywalczył Krystian Oszczepaliński.

Serdeczenie Gratulujemy Zwycięzcom i Zapraszamy do wspólnego uczestninctwa w imprezach organizowanych przez Koło PZW nr 34 „EKO” w Siedlcach.